Kryefjala Logo

Blero i jep fund edhe nga e dashura e re?

23 Janar, 2024 | 8:47 am

Këngëtari Blero Muharremi, së fundmi ka qenë një ndër personazhet publik më të përfolur nëpër media dhe pas pjesëmarrjes së tij në formatin e ‘BBVK2’.

Gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë ai ka deklaruar se është në lidhje me një vajzë e cila është jashtë por me origjinë shqiptare.

Por postimi i tij i fundit në Instagram siç duket tregon se ajo lidhje ka mbaruar.

“Qëndroni single derisa dikush të komplimentojë jetën tuaj në një mënyrë që ta bëjë më mirë sa të mos jeni single. Nëse jo, nuk ia vlen”, ka shkruar ai.

IMG 6562

Të ngjashme