Kryefjala Logo

Blero dhe Afrona konfirmojnë ndarjen?

13 Qershor, 2022 | 6:44 pm

Prej shumë kohësh tashmë flitet për një ndarje të mundshme mes çiftit Blero Muharremi dhe Afrona Dika. Ndonse dyshja prej vitesh tashmë mbante një lidhje në distancë.

Së fundmi duket se konfirmimi i ndarjes ka ardhur nëpërmjet Instagramit. Ata kanë hequr njëri tjetrin nga follow duke treguar se s’kanë më asgjë bashkë.

Rikujtojmë se Blero la Teuta Krasniqin dhe vajzën për romancën me Afronën. Ndoshta e zuri karma? Epo kjo nuk na takon ne ta themi.

Të ngjashme