Kryefjala Logo

Blero dhe Afrona janë ndarë dhe media nuk gaboi

21 Maj, 2022 | 7:49 pm

Prej disa ditësh kanë qarkulluar lajme se Blero Muharremi dhe Afrona Dika i kishin dhënë fund martesës.
Burime për “Prive” bëjnë me dije se një ndër arsyjet kryesore që e çoi çiftin drejt ndarjes ishte distanca. Blero nuk ka pranuar të zhvendoset për të jetuar në Zvicër aty ku jeton dhe punon ish-partnerja e tij, Afrona.
Të njëjtat burime bëjnë me dije se hera e fundit që çifti janë takuar ka qenë dy muaj më parë, kur Afrona hapi qendrën e saj të bukurisë.

Të ngjashme