Friday, October 22, 2021

Latest Posts

Bleona Qerreti nuk njeh limite, publkon fotografi ku ka pozuar plotësisht lakuriq

Këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Bleona Qerreti njihet për reagimet që shkakton në audiencë pas deklaratave dhe publikimeve të saj. Ajo ka lindur në Korcë dhe sot është 42 vjece por në fizik dhe pamje tregon shumë më pak se aq.

Qëkur emigroi drejt SHBA, fotot që ajo ka publikuar kanë qenë gjithmonë seksi dhe provokuese. Që tek fustani prej rrjete të tejdukshme ku nxorri në pah formën egjoksit të saj në 2014 në “American Music Award 2014” dhe më pas në po të njëtën shfaqje në 2020.

Kësaj rradhe ajo Bleona ka vendosur të bëjë një pauzë dhe ka gjetur kohën për pushime. Ajo është nisur menjëherë drejt Europës dhe pak më parë ka treguar vendin, ku bën gjithmonë ndalesën e parë.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, këngëtarja ka lënë të kuptohet se bëhet fjalë për një qendër detoksi.

Bleona shfaqet e shtrirë teksa bën foto përpara pasqyrës dhe padyshim që vëmendje kanë tërhequr vëmendje linjat seksi.

“Gjithmonë ndalesa ime e parë në Europë”, ka shkruar Bleona krahas fotos.

Latest Posts

Don't Miss