Kryefjala Logo

Bleona Qerreti në Big Brother? Reagon këngëtarja

18 Dhjetor, 2023 | 5:20 pm

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se Bleona Qerreti do  i bashkohet kastit të Big Brother VIP 3. Ndonse këtë lajm Bleona e ka mohuar.

 

Ajo ka publikuar një foto ku shkruan: Fake News, e përbri thotë:“Me gjithe dashurine e madhe qe kam per fansat shqiptare dhe kembenguljen e tyre te me shohin nga sa me afer ne ekranet shqiptare me duhet t’ju them qe keto lajme nuk jane te verteta.

Do ju lutesha portaleve ti hiqni nga qarkullimi”.

E pra, Bleona sapo tregoi që s’do jetë pjesë në asnjë lloj forme edhe për ata që e dyshuan si opinioniste.

 

CF25038F 1C7F 46EC B844 6FF8B0A8FAAD

Të ngjashme