Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Bleona erdhi për’Love Story’ por po flitet se ka një’Love story’ edhe vetë

Këngëtarja dhe aktorja Bleona Qereti po diskutohet se ka nisur një romancë të re dashurie.

Kjo gjë ra në sy nga moderatori Eni Shehu gjatë emisionit ‘Pikë’ ku foli për eksperiencën në Love Story Talk, ku komentoi edhe mbi Bleonën tonë bukuroshe.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur përherë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur në prapaskena që ka diçka”, tha Eni.

Kush,si,qysh dhe tek shpresojmë ta zbulojmë pasi Bleona është shumë e zonja e të mos bërit jetën private publike.

Latest Posts

Don't Miss