Kryefjala Logo

Bleona dhe Arilena në jurinë e X-Factor?!

13 Tetor, 2023 | 10:51 am

Bleona Qereti dhe Arilena Ara po përfliten se do të jenë dy nga emrat që do të ulen në poltronin e jurisë së X-Factor. Për yllin e popit shqiptar, Bleona Qereti kjo nuk është hera e parë që mund të jetë në këtë pozicion, pasi Bleona ka qenë pjesë e këtij talentshow edhe vite më parë.

Surprizë është emri i Arilenës, e cila është produkt i këtij programi duke rrëmbyer çmimin e tij të parë në edicionin e dytë të, X-Factor. Madje këngëtarja ka postuar në rrjetet e saj sociale edhe promon e programit, kështu që thashethemet se mund të jetë pjesë e tij, mund t’i konsiderojmë edhe të vërteta. (Sidomos pas pajtimit të saj me Alketa Vejsiun, e cila mbështeti hapur Elvana Gjatën në festivalin e 58-të të këngës në RTSH). Ndërsa nga ana e Bleonës nuk kemi ende ansjë reagim.

Nuk dihet ende se cilët do të jenë konkurrentët meshkuj që mund të jenë krah, Bleonës dhe Arilenës por me siguri organizatorët do të kujdesen që të jenë emra të njohur të artit shqiptarë.

IMG 8156

 

Të ngjashme