Blendi Fevziu na prezanton me reklamën e parë shqiptare

1 vit më parë

Blendi Fevziu mund të konsiderohet si enciklopedi, pasi gjithnjë në rrjetet sociale poston fotografi shumë interesante nga vendi jonë. Gazetari i njohur i “Opinion” ka postuar së fundmi në rrjetet sociale një reklamë të viteve ‘30 shqiptare që është shumë interesante.

Nga posteri duket qartazi që bëhet fjalë për reklamën e një sapuni dhe modelja që shfaqet në të është shumë simpatike. I themi Fevziut të postojë sa më shpesh foto të tilla të rralla.

Të ngjashme