Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Bjordi Mezini flet per Megi Pojanin: Ajo eshte…

Regjisori i serialit “Hot”, Bjordi Mezini ka qenë i ftuar në programin “Jonida’s Room” në Vizion Plus ku ka folur rreth jetës së tij profesionale dhe asaj private.

Bjordi i është përgjigjur një pyetësori “hot” me pyetje të sikletshme, ku nuk ka ngurruar të tregojë detaje edhe të jetës së tij private.

I pyetur nëse të dashurat e tij kanë qenë “hot” ai ka thenë se po, sepse i ka përzgjedhur vet të tilla. Ndërkohë për aktoren më “hot” të serialit nuk ka ngurruar të pohojë se ajo është Megi Pojani.

https://youtu.be/tRfW4pu5W04

Latest Posts

Don't Miss