Kryefjala Logo

Binjakja e Luanës, mbesa e saj Marget

3 muaj më parë

Marina Vjollca zgjodhi ditën më të veçantë për të na prezantuar me portretin e vajzës së saj, Marget e cila dje festoi 2 vjetorin e lindjes.

E teksa të gjithë ishim kuriozë të dinim se kujt mund t’i ngjante më shumë vogëlushja, një gjë është e sigurt që tiparet më të bukura i ka trashëguar nga tezja e saj Luana.

E këtë na i ka treguar vetë moderatoja përmes një postimi të bërë nga fansat e saj, ku janë bashkuar dy fotot, një të Luanës kur ka qenë e vogël dhe një e Marget.

Në intervistën e saj për “ZemërLuana” Marina Vjollca ka pranuar që Marget është kopja e teze Luanës.

62908ff1 c5c6 4213 9292 7fd9f881996f

Të ngjashme