Big Mama perballet pas daljes me Antonelen, ja cfare ndodhi!

5 muaj më parë

Big Mama ka qene e ftuar ne Ftese ne 5 ku ka rrefyer se eshte perballur ne parukieri me Antonelen sot.

“U takuam me Antonelën mbrëmë dhe më parë në parukeri u takuam. Erdhi, më bëri një ngacmim, e kalova me të qeshur. Nuk jam pishman për asgjë që kam bërë, por e di që njeri i drejtë dhe i sinqertë po dëshmohet dhe e di që e drejta zhytet por nuk mbytet”, tha ajo.

Ngacmimi ishte dicka qe “s’mu ndave” por ajo me tej ka treguar se s’ka per te patur kurre shoqeri me te.

Të ngjashme