Big Mama debaton me tone te ashpra ne post BB VIP, ngrihet dhe iken nga studio!

3 muaj më parë

Ky post Big Brother nuk ka nisur aspak mire. Fillimisht ishte Donaldi ai qe nuk ka qene prezent, e pas tij eshte larguar Fifi pas debatit me Arjolen, Semin, Einxhel dhe Arditin.

Por nuk ka mbaruar me kaq. Burime per Kryefjala.com kane treguar se nje tjeter debat ka ndodhur mes Antoneles dhe Big Mames, ku kjo e fundit eshte larguar nga spektakli.

Rikujtojme se pas sherrit me Antonelen, Big Mama la shtepine e BB VIP, e ndonse tani me ajo eshte bere serish shkak per largimin e Big Mames.

Të ngjashme