Big Brother VIP Kosova “zbarkon” në Tiranë/ Olti Curri i “zbulon” Libertës personazhin “big” nga Shqipëria…

2 muaj më parë

Produksioni i “BBVIPKosova” ka ardhur mbrëmë në Tiranë, ku duket se kanë kaluar një mbrëmje të këndshme nën shoqërinë e disa miqve.

Olti Curri, opinionisti i spektaklit zbuloi për ndjekësit disa momente gjatë mbrëmjes. Mirëpo ajo ç’ka ra më së shumë në sy ishte fotoja ku Olti i thotë diçka në vesh Liberta Spahiut dhe ajo duket e habitur.

Çfarë ti ketë treguar vallë?! Burime për ‘Panorama Plus’, bëjnë me dije se një personazh shumë i famshëm nga Shqipëria do t’i bashkohet spektaklit të madh ditën e hënë. Kështu që deri atëherë mbetemi në pritje..

 

Të ngjashme