Kryefjala Logo

Big Brother Kosova: Liberta Spahiu nxjerr një sekret

11 Tetor, 2022 | 1:07 pm

Të gjithë po presin “Big Brother Vip Kosova” duhej të ishte emri i formatit që ka mbërthyer shqiptarët ende pa filluar.
Kurioziteti kush janë Vip-at,si duket shtëpia dhe sa do të jetë çmimi i madh,janë vetëm disa nga gjithçka që publiku dëshiron të dijë.

Por nga Big Brother Vip Kosova gjithçka ruhet në mënyrë hermetike dhe avash avash po dalin sinjalet e para.

Mendohet se do të fillojë në fund të tetorit/fillim nëntori dhe ka qënë moderatorja Liberta Spahiu që ka postuar një foto me drejtorin e përgjithshëm,Adriatik Kelmendi,Alaudin Hamitin dhe pjesë nga stafi drejtues i Klan Kosova që po punon për këtë projekt gjigand.

Çfarë nuk do të ndodhë në këtë Big Brother paralajmëron Liberta dhe sigurisht që askush nuk e vë në dyshim!

Të ngjashme