Big Brother Albania VIP fillon me nje kleçke. Ne faqen zyrtare ne instagram bllokon komentet e publikut nen fotot e opinionisteve Hajdarit dhe Bodinakut.

10 muaj më parë

Mbremjen e sotme pritet te startoje ne ekranin e Top Channel Big Brother VIP. Pak ore para fillimit ne faqen e Instagramit kane filluar te bejne zbulimet e para. Konkurrentja e pare qe eshte zbuluar eshte aktorja Arjola Demiri.

Me pas jane postuar dy fotot e opinionisteve qe ashtu sic Kryefjala.com zbuloi pak dite me pare jane Arber Hajdari dhe Balina Bodinaku.

Por dicka e cuditshme ka ndodhur. Vetem ne fotot e opinionisteve jane bllokuar komentet ne faqen e Big Brother VIP ne Instagram. Kaq zhgenjyer kane qene keta emra per publikun sa produksioni vendosi te bllokonye komentet?

Kjo mbetet per tu zbuluar!

Të ngjashme