Big Brother Albania Tallava: Sabiani dhe Fifi nuk permbahen.

1 vit më parë

Big Brother Vip Albania ka vetem 3 dite qe ka nisur ne Shqiperi dhe mendojme se ne kte pike mund te themi se i njohim te gjithe personazhet aty brenda.Te gjithe jo,ok por disa i keni pare e degjuar me siguri.

Pershembull Sabianin dhe Fifin i njohim si nuk i njohim, jane ata qe ja plasen me tallava ne mes te shtepise me te spiunuar ne Shqiperi.

Njeri bam tavolines e tjetri kenges argetuan veten dhe te tjetet me tallava qe sado e kontestuar te jete ndez te gjithe Shqiptaret neper festa,dasma,lokale nate dhe se fundmi edhe Big Brother!

Sabiani nuk eshte i ri ne fushe sepse ka bere edhe bashkepunime me Marselin qe kendon tallava dhe Fifi dihet qe i ka me qejf keto “valle” dhe hopa jasha ahengu.

Epo shyqyr se pas sherreve per pastertine dhe per buken e bene tamam alla Shqiptarce

Banoreve nuk i lejohen parate me vete ne shtepi sepse nuk dua te mendoj sa mund te ishte hedhur.

Sssss rrak tak tak ju ftojme te shikoni videon dhe mos harroni te tundni shpatullen nderkohe

Të ngjashme