Kryefjala Logo

Bes Kallaku flet për herë të parë për aludimet e ndarjes nga Xhensila Myrtezaj

13 Dhjetor, 2023 | 11:26 am

Vitin e kaluar pati shumë aludime se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ishin ndarë. Por çifti jo vetëm që janë bashkë por janë bërë edhe prindër për herë të dytë.

Ka qenë Besi ai që ka folur vetë sot rreth këtyre fjalëve që qarkulluan një vit më parë, gjatë një interviste për programin “Natën me Aulonën”.

Ndër të tjera Besi u shpreh se ne si shoqëri kemi të keqe xhelozinë për të parë dike të ecë në jetë, si dhe të besuarit gënjeshtrën si të vërtetë dhe anasjelltas.

Të ngjashme