Kryefjala Logo

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e vogëlushit

11 Nëntor, 2023 | 2:13 pm

Ditën e sotme Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka dhënë Besi nëpërmjet një postimi në Instagram. Ai ka publikuar dorën e të voglit e përbri shkruan:

“Ashtu si mbyllet fundi i cdo lutjeje me Amen, ashtu u mbyllen dhe ditet e pritjes tende Amen!!! Ashtu qoftè, eshte kuptimi i fjales Amen, ne dakortesi me Zotin per ty, ashtu qofte! Per cdo Haleluja ka nje Amen, per ty Amen ka nje Haleluja!”.

Duket se çifti kanë zgjedhur një emër të veçantë si Amen.

D749DEF0 ACBD 4ADC 8515 59A6B725763C

Të ngjashme