Kryefjala Logo

Bëri,ç’bëri Duffye e pranoi lidhjen e re me anë të kësaj fotoje

24 Gusht, 2023 | 4:44 pm

Dafina Zeqiri ka nisur një romancë të re dashurie. Ky është lajmi më i shpeshtë që ka qarkulluar kohët e fundit edhe pse nga këngëtarja nuk kemi asnjë reagim zyrtar. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e përqafuar nga krahët e një mashkulli, ndonëse ka zgjedhur të mos e bëjë publike fytyrën e tij. Çifti ndodhet në Tiranë dhe nga fotot kuptohet qartazi që kanë darkuar bashkë në një vendet më të njohura të kryeqytetit.

IMG 6131

 

Të ngjashme