Kryefjala Logo

Bëri xhiron e rrjetit:Selena Gomez zbulon çfarë i tha Taylor Swift-it

10 Janar, 2024 | 8:57 am

Qetësohuni:Selena Gomez dhe Taylor Swift nuk po flisnin për Kylie dhe Timothée!

Dy mikeshat shkaktuan skena në Golden Globes, ku u shfaqën duke folur mes tyre me llafe veshi.
Menjëherë, fansat filluan të spekulojnë se për çfarë po bënin thashetheme dy këngëtaret bashkë me Keleigh Sperry Teller. Dhe teoria kryesore ishte se Kylie Jenner refuzoi kërkesën e Selenës për të bërë një foto me të dhe Timothée Chalamet.

Jooo! I thashë Taylor për dy nga miqtë e mi,” komentoi Selena në një postimi në Instagramin e E!News. “Kjo nuk është punë e askujt”-ka shkruar një koment ylli botëror Gomez.

IMG 5959

Të ngjashme