Kryefjala Logo

Beniada vazhdon të na argëtojë (edhe në rrjetet sociale)…

1 vit më parë

Nëse ka një gjë që publiku shqiptarë pëlqeu tek Beniada ishin batutat e saj të lezetshme së bashku me shqipen e saj gjysmë italiane. Por edhe në rrjetet sociale Benny vazhdon të jetë e lezetshme me komentet dhe statuset e saj.

Ky urim që i ka bërë Trixës për ditëlindje tërhoqi vëmendjen tonë dhe realisht na solli humorin në këtë ditë me shi.

0D933912 C606 4F42 9816 5CAE90C95BEB 1A3D83A2 6061 476F A178 3058B795F01D

Jeta e Beniadës është momentalisht mes Shqipërisë dhe Italisë. Për momentin ajo është pjesë e ekranit të Top-Channel në një nga rubrikat të programit “E Diell”.

Të ngjashme