Beniada sapo na tregoi surprizen qe na pret nga ajo!

9 muaj më parë

Diten e djeshme Beniada ishte e ftuar në “Pardon My French” me Jonida Aliçkollin dhe Elona Duron ku foli mbi rrugëtimin e veçantë dhe eksperiencën e paharrueshme që ajo përjetoi katër muajt e qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Teksa u shpreh se ky “Big Brother” ka qenë eksperienca më e bukur e jetës së saj, Beniada tregoi se i mungojnë kërcimet, momentet e bukura, surprizat dhe shumë e shumë të tjera. Lidhur me çmimin që fitoi si një nga katër finalistët, Beniada tregoi se do ta investojë mirë në diçka në karrierën e saj. Por çfarë konkretisht dhe cila është dëshira e Beniadës për fushën profesionale?!

Kam qejf të hap një ‘Capsule Collection’, diçka për veshjen për lingerie. Është shumë e rëndësishme çfarë kemi poshtë veshjes.- ka thene ajo.

Të ngjashme