Kryefjala Logo

Beniada reagon pas ndarjes nga jeta të Bujar Nishanit!

2 vite më parë

Ditën e sotme, ish presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka humbur jetën si pasojë të një problemi në mëlçi. Prej muajsh kurohej në Gjermani, por nuk ja ka arritur t’ja dalë.

Pas përhapjes së lajmit, Beniada e cila është mbesa e tij ka bërë një postim në story. Ndonse e gjetur e papërgatitur pasi ka qenë në plazh, në një foto të rërës ajo shkruan:

“Askush nuk vd*s në tokë për sa kohë jeton në zemrën e atyre që mbetën”- dhe ka bërë tag vajzën e Bujar Nishanit. Një moment ky mjaft i trishtë për familjen e tyre.

2F146EB0 FCBF 44F0 B302 7C74CB14C240

Të ngjashme