Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

(Video) Beniada ne dush, i dalin te gjitha sheshit!

Se fundmi eshte duke qarkulluar nje video e Beniades duke bere dush ne shtepine e BB VIP.

Mesa duket Beniada e ka harruar faktin se ndodhet e monitoruar nga kamerat dhe ka hequr te brendshmet gjate dushit, ku i ka dale komplet gjoksi.

Kjo nuk eshte hera e pare qe vajzat pesojne incidente te tilla pasi dicka e ngjashme i ka ndodhur edhe Semit gjate transmetimit live!

Latest Posts

Don't Miss