Kryefjala Logo

Beniada ka ditëlindjen dhe ka një urim për veten e saj…

3 Qershor, 2022 | 12:15 pm

Beniada personazhi më i diskutuar në “Big Brother Vip” feston sot ditëlindjen e saj të 31. Personazhe të shumtë të showbiz-it e kanë uruar modelen simpatike, por ajo që ne na ra në sy është urimi që Benny ka zgjedhur për veten e saj.

9997FC1D 518A 47D3 A99E 48CDE2C13F06

“Urimet më të mira për jetën, për gjërat e thjeshta dhe të pastra, urimet më të mira për ata që zgjohen me një buzëqeshje çdo ditë. Krenar për 31 vitet e mia, ky vit ka qenë i mrekullueshëm falë të gjithë juve”, shkruan Benny në Instagramin e saj.

Urimeve të shumta për të i bashkohemi edhe ne të Kryefjala.com. Gëzuar Benny!

 

 

Të ngjashme