Beniada flet per Beatrixin dhe Donaldin: Kishte emocion, nuk ka qene aktrim!

9 muaj më parë

Diten e djeshme Beniada ka qene e ftuar ne “Pardon my French” ne Top Albania Radio me Jonida Aliçkollin dhe Elona Duron.

Ajo eshte pyetur paksa per marredhenien e Donaldit me Trixen, ku ka thene:

“Pashë brenda shtëpisë nga ana emocionale, shumë emocione. Pashë një çift, pashë një vajzë që emocionohej që shikonte një djalë, me shkëlqim, me sytë plotë me lotë. Nuk mendoj se kjo është aktrim… Donaldi u mërzit që nuk erdhi Trixa, e pashë që u mërzit shumë… Për mua ka qenë tërheqje fizike, por ndonjëherë nuk mjafton.”

Të ngjashme