Kryefjala Logo

Beniada flet hapur për politikanët Shqiptar.Por me cilin piu kafe?

27 Maj, 2022 | 7:48 pm

Beniada i thotë gjërat troç dhe këtë e dimë tashmë,ndaj edhe pyetjet per Benin nuk janë dhe aq të zakonta pasi përgjigjet e saj e bëjnë punën e gazetarit shumë të thjeshtë.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Fiks Fare” modelja u pyet se kë nga personazhet më të famshëm të politikëe njihte.

Siç të gjithe dimë,Beniada pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar në Itali ndaj nuk u habitëm kur tha se njihte shumë pak por u ndal tek disa emra.

1.Edi Rama
“Rama?Po vetëm këtë njoh më duket”
2.Lulzim Basha
“Bashën nuk e njoh!Më duket si aktor”

3.Ilir Meta
“Ilir Meta?Nuk e njoh por është i lezetshëm nga fytyra”
4.Monika Kryemadhi
“Është zonjë e bukur.Elegante.Nuk e njoh ça bën kjo,do pimë një kafe bashkë?”

5.Enkelejd Alibeaj
“Nuk e njoh as këtë ”
6.Taulant Balla
“Këtë e njoh,Taulanti na ka qerasur një kafe në bar kur isha me vëllain tim.Ai ishte simpatizant se kishte parë Big Brother-in”

Të ngjashme