Beniada e pranoi: Po kam të dashur!

2 muaj më parë

Beniada Jakic ish banorja e Big Brother e ka pranuar më në fund që është në një lidhje. Përgjatë rubrikës me fëmijët në emisionin “E Diell” Beniada është pyetur nëse e ka gjetur princin e saj të kaltër dhe modelja nuk ka ngurruar të përgjigjet.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi është ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”, ka thënë Beniada duke mos dashur të zbulojë më shumë rreth partnerit të saj.

Urime Benny!

Të ngjashme