Kryefjala Logo

Beniada do të bëjë libër? Olti Curri postoi këtë story

15 Korrik, 2022 | 4:21 pm

Olti Curri na ka zbuluar sot një sekret të Beniadës. Blogeri i njohur dhe ish konkurrentja e Big Brother duket se janë takuar sot dhe kanë bërë lëmsh rrjetin.

“Gjithë ajo polici është për të ruajtur Beniadën, sepse Beniada ka bërë një libër me thënie të mençura dhe kopjen origjinale të atij libri e ruan policia”, thotë Olti në këtë video në Instastory.

Po për cfarë libri bëhet fjalë? Mos vallë Beniada po shkruan ndonjë libër me kujtimet e saj nga Big Brother? Kjo mbetet për t’u parë…

Të ngjashme