Bëhuni gati… Sot mësojmë zyrtarisht se kur do të nis “Big Brother Vip Kosova”

3 muaj më parë

Sonte rreth orës 18:00 do të zbulohet data e fillimit të spektaklit të parë në Kosovë, Big Brother Vip. Lajmin e ka bërë të ditur vetë prezantuesi Alaudin Hamiti përmes llogarisë së tij në Instagram.

Big Brother Vip Kosova do të transmetohet në televizionin Klan Kosova dhe Art Motion.Krah Alaudin Hamitit, do të jetë edhe Jonida Vokshi, një tjetër moderatore e suksesshme shqiptare.
Ndërsa opinionist do të jetë gazetari i njohur shqiptar, Olti Curri.

Të ngjashme