Kryefjala Logo

Bëhuni gati sepse Big Brother Vip po vjen edhe në Kosovë

1 vit më parë

Po,po e lexuat mirë,formati gjigand BBV po vjen në Kosovë për herë të parë dhe ky është një lajm ekskluziv që vjen nga “Prive”

Pas marrëveshjes me “Banijay Rights”,”Artmotion” dhe Klan Kosova,në sezonin e ardhshëm do kemi Big Brother Vip edhe në Republikën e Kosovës.

Sipas “Prive” puna ka nisur sepse pritet të fillojë në vjeshtë.
Moderatori apo moderatorja nuk dihet dhe as banorët..ende.

Të ngjashme