Behuni gati! Anxhela Peristeri do te trondise Tiranen me “Arome Gruaje”

9 muaj më parë

Anxhela Peristeri eshte nje nder vokalet me te mira shqiptare dhe jo vetem. Cdo kenge e saj ka qene sukses dhe jo vetem.

Pak kohe me pare ajo ka publikuar albumin e saj N’Tirane.

E tani me, ne mes te Tiranes, ne Teatrin e Operas dhe Baletit Anxhela do te mbaje koncertin e saj te dyte recital “Arome Gruaje” ne date 1 prill.

I kishte munguar Anxhela skenes dhe tashme do te rikthehet fuqishem me albumin e saj te ri dhe me shume surpriza te tjera, ashtu sic ka lajmeruar edhe ne nje postim ne Instagram.

Anxhela ne mezi te presim, nderkohe ju qe ende nuk keni rezervuar bileten tuaj, rezervoni ne numrin 0674055500.

Mos humbisni kohe dhe jepini vetes nje nate magje nen ritmin e kengeve te Anxheles!

Të ngjashme