Behet lemsh rrjeti! Antonela dhe Atdheu jane çifti i radhes?

1 vit më parë

Mbremjen e sotme Atdheu ka publikuar nje Insta Story teksa kendon kengen “Bela Ciao” dhe perbri shkruan La italiano.

Askujt nuk i shkoi mendja se kishte nje kuptim deri ne momentin qe te njejten video ka bere edhe Antonela duke kenduar e duke shkruajtur La italiana.

Kjo na le te kuptojme se dicka duan te tregojne. Cfare po ndodh mes tyre, a eshte ky nje mesazh i fshehte apo mes Atdheut dhe Antoneles ka filluar dicka?

Mesa duket marredhenia mes tyre qenka rregulluar duke qene se rikujtojme qe ne emision paten nje debat ne momentin qe Atdheu zbuloi puthjen mes tyre.

Të ngjashme