Kryefjala Logo

Bebe Rexha sapo theu një rekord të ri…

7 Shtator, 2023 | 2:45 pm

Bebe Rexha ka thyer një rekord botëror duke u bërë kështu artistja e vetme në botë që qëndron për 50 javë e renditur në numrin një, në dy prej top listave muzikore të Billboard.

E kemi fjalën për top-listën e këngëve më të dëgjuara të zhanrit country dhe top-listën e këngëve më të dëgjuara të zhanrit ‘electronic’.

  1. Ajo ka qëndruar për 50 javë e para në këto dy top-lista me hitet “Meant To Be” si dhe me “I’m Good (Blue)” bashkëpunimi i saj me David Guetta.

Të ngjashme