Kryefjala Logo

Bebe Rexha ka gati këngën e parë shqip “Të dua”

6 muaj më parë

“Të dua”, titullohet projekti i artistes shqiptare me famë botërore. Bebe ka zbuluar një fragment nga projekti i saj me Dj Gimi, i cili flet për një histori dashurie.

”A e di sa shumë të dua”, dëgjohet të thotë Bebe në gjuhën shqipe dhe duhet ta pranojmë se i shkon shumë këndimi në shqip.

Por ajo ka vetëm një dilemë a duhet ta publikojë këtë projekt dhe ne i themi një “PO” të madhe.

Të ngjashme