Kryefjala Logo

Beatrix thyhen heshtjen: “Uroj që Bora dhe Donaldi të jenë të lumtur”

2 vite më parë

Ribashkimi i Borës dhe Donaldit ka qenë tema e ditë në media e rrjete sociale.

Për çiftin e showbiz-it ka pasur komente pozitive dhe  negative, por mendimi për të cilin ishin të gjithë kurioz është ai i Beatrix Ramosaj. Mes këngëtares të njohur dhe aktorit Donald Veshaj nisi një lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Por në emisionin “Mirage” Trixa ka vendosur të thotë dy fjalë për Borën dhe Donaldin.
“Është një pyetje që po ma bëjnë të gjithë. Nëse ata kanë gjetur lumturinë, atëherë dhe unë ua uroj”, është shprehur këngëtarja.

Edhe ne të njëjtën gjë i urojmë dyshes simpatike Donald-Bora.

 

Të ngjashme