“Ka ikur ne Dubai me te dashurin”, Beatrix sulmon Balina Bodinakun, i nxjerr bisedat!

3 muaj më parë

Se fundmi eshte perfolur se Beatrix eshte ne Dubai me pushime. Nisur nga kjo jane bere shume biseda dhe jo vetem.
Nepermjet disa postimeve, Trixa i eshte sulur Balines per arsyen se ajo ka folur kunder saj.

Se fundmi Trixa ka publikuar nje bisede ku Balina flet me ndjekesit e kengetares dhe u thote se ajo ka ikur ne Dubai me te dashurin sepse ja ka thene dikush qe punon ne agjensi turistike.

Trixa ka publikuar biseden dhe i ka bere thirrje publike Balines qe te mos merret me jeten e saj.

Të ngjashme