Beatrix Ramosaj shfaqet për herë të parë pas largimit nga BB VIP

7 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP, Beatrix Ramosaj ka zgjedhur të qëndrojë në heshtje dhe të mos shfaqet në asnjë intervistë. Ajo publikoi këngnën “Faj” e cila I dedikohej Donaldit dhe situatës së krijuar, por sërisht kishte vendosur ti jepte gjitha shpjegimet vetëm nëpërmjet saj.

Mbrëmjen e djeshme më në fund, Beatrix ka publikuar një video duke kënduar këngën e saj përbri sëcilës shkruan:
“Më mbushët me dashuri, jetaa. Nuk e keni dëgjuar “Faj” akoma? E gjeni në linun në profilin tim”.

E përsa I përket situatës me Donaldin në rrjet është përfolur se Trixa është duke kërkua shtëpi që të fillojnë bashkëjetesën pas daljes së tij nga shtëpia e BB VIP. Gjithësesi mbetet për tu parë…

https://www.instagram.com/reel/CZXnfpuBIZQ/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme