Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj publikon video me këngën e Donaldit dhe Borës në sfond!

28 Mars, 2022 | 3:01 pm

Së fundmi në Tik Tok është bërë një video virale nga koha kur Beatrix ishte në Big Brother. E teksa ata që e kanë shpërndarë shkruajnë se Trixa dukej sin ë efekt lëndësh, këngëtarja e ka ripostuar videon.

Ajo bën thirrje që fëmijët mos konsumojnë lëndë, por prisni pak Triksa e dëgjon këngën në sfond, apo nuk I bën përshtypje? Në sfond është “TL”, kënga e Donaldit, I cili ja dedikoi Borës. Rikujtojmë se lidhja e Donaldit dhe Trixës përfundoi pas mbarimit të Big Brother.

Por çfarë kërkon Trixa me këtë këngë, këtë nuk po e kuptojmë. Tani kjo ose është një shenjë, ose thjesht këngëtarja nuk e ka vënë re. Gjithësesi presim postimin e radhës, sepse kjo vajzë na surprizon çdo ditë e më shumë!

Të ngjashme