Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj pjesë e Dance with Me, fotot e fundit konfirmojnë qartazi lajmin

12 Shtator, 2022 | 11:44 pm

Ka kohë që qarkullon në media lajmi se Beatrix Ramosaj do t’i bashkohej kastit të “Dance with me”. Dhe mesa duket ku ka zë s’është pa gjë pasu fotot e publikuara sot në News31 na e vërtetojnë këtë lajm.

Shohim që këngëtarja shfaqet krah autorëve të “Dance with Me” ku me siguri po diskutojnë detajet e fundit të konkurimit të këngëtares në spektakël, i cili pritet të nisë së shpejti.

DFE92835 8803 4C0A 98AF F8804E4649DD

Kjo nuk është hera e parë që Trixa merr pjesë në produksionet e Tv Klan madje ajo ka qenë konkurrente edhe në “Dancing with the Stars” në Vizion Plus dhe një nga pretendetet për ta fituar.Ajo ka fituar gjithashtu edhe çmimin e parë në “Your Face Sounds Familiar”. Nga ana tjetër pjesë e këtij spektakli kërcimi ka qenë vëllai i saj Albani, i cili garonte krah Bora Zemanit.

Ehhh si është jeta!

Të ngjashme