Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj në në lidhje? Antonela e nxjerr zbuluar

16 Janar, 2023 | 11:00 am

Antonela Berisha ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së djeshme në spektaklin e të dielave, “Zemër Luana” nën drejtimin e moderimin e Luana Vjollcës në televizionin Klan.

E vendosur në një sfidë përballë bashkëpuntorit të saj, Sabian, ata do duheshin secili t’u përgjigjej pyetjeve të cilat u ishin bërë përndryshe do duhet të pinin birra me fund.
Pyetja për Berishën ishte kjo: “Antonela ti dhe Beatrix tanimë jeni shoqe të ngushta, ama dihet që shoqet ndajnë shumë secrete, e kemi fjalën për çunat; ndaj ne sonte në “Zemër Luana” duam të dimë si është gjendja sentimentale të ju të dyjave! Na thuaj jeni single apo në një lidhje?”

Pa ngurruar, Antonela zbuloi se është në një njohje, ndërsa shoqja e saj këngëtarja Beatrix Ramosaj është beqare, “single”,për momentin.

Të ngjashme