Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj në “Dance with me”, flet për herë të parë këngëtarja!

20 Shtator, 2022 | 3:19 pm

Tashmë aludimet se Beatrix Ramosaj do të ishte pjesë e “Dance with me”, madje ju bë e thirrje publike nga Ermal Mamaqi ditën e djeshme në spektakël. Por nisur nga kjo Trixa duket se ka vendosur të reagojë.

Ajo ka bërë një deklaratë në Instagram, ku shkruan: “Për dashamirësit e mi. Faleminderit që vazhdoni dhe shprehmi çdo ditë për të më shikuar në emisione televizve, por ne do të shihemi në forma të tjera së bashku.

Jam në xhirime të videoklipeve të reja dhe disa surprizave të tjera vizuale, nën drejtimin e kushteve dhe dëshirave të mia. Jua dua! Beatrix”

E pra, kështu që prijini shpresat!

Të ngjashme