Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj ka një mesazh për atë: “Je shumë “fake”

1 vit më parë

Në ditën e saj të lindjes Beatrix Ramosaj ka publikuar dhe këngën e saj më të re “Vonë”. Me tekst të reperit të njohur Elinel, Trixa duket sikur me këtë tekst godet të gjithë njerëzit “fake” në jetën e saj dhe ata të cilët janë larguar prej saj.Se mos mendoni Donaldi?! Ne s’thamë gjë ju e thatë…

Beatrix Ramosaj mbush 28 vjeç dhe në momentet që po flasim është ndër personazhet më të përfolur të showbizit. Kjo për shkak të eksperiencës së saj në Big Brother, por edhe për shkak të fenomenit të bullizmit që ka zgjedhur ta bëjë publik.

Ndërsa përsa i përket muzikës ajo do të vazhdojë të publikojë këngë të reja…

Pjesë nga teksti i këngës

Nuk dite se majte, Jo nuk e majte

Von o per falje, Ti ke gabu

Ti e din qa du, Ti e din qa du

Senet kan ndryshu, Senet kan ndryshu

Ti nuk je per mu, Eeej

Jo nuk e gjej, Te ti 1 ndjenj

Shum je fake ti ej, Tpelqej

A stpelqej, Une spo rrej

Të ngjashme