Kryefjala Logo

Beatrix Ramosaj dhe komenti në foton e Klea Hutës që ndezi edhe njëherë fansat

5 Qershor, 2022 | 9:09 pm

E njohim të gjithë lidhjen e ngushtë midis Elgit Dodës,vëllezërve Veshaj dhe Klea Hutës dhe Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj dhe o Zot se u bëmë çorap.

Kujtojmë se Klea me Elgitin kanë mbështetur gjithmonë Donaldin dhe brenda në shtëpi e përkrahën me Trixen madje Elgiti hoqi nga followers-at Borën.

Producenti edhe pse historia e tyre mbaroi shpejt si një pulitje sysh,ruan ende raporta të mira me Beatrixen dhe kjo e fundit ka komentuar në postin e Kleas për ditëlindjen e djalit Krid.

“Gëzuar ditëlindjen,princit tënd të vogël.Uroj ti realizohen të gjitha dëshirat dhe ëndrrat.Na emocionoi të gjithëve”

Kaq u desh dhe Boratoret u ndezen edhe njëherë me Trixatorët që e mbrojnë dhe ne se kuptojmë pse sja pret njeri fishën e internetit këtyre ?

7150391E 161C 4B30 9377 4BD6366284DA

Të ngjashme