Beatrix publikon kengen e pare per Donaldin: Na kane bo me faj!

7 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP Beatrix ka qendruar shume e terhequr nga vemendja e publikut. Por duket se ndjenjat e saj ka vendosur ti transmetoje nepermjet kenges.

Pak minuta me pare ajo ka publikuar kengen e saj “Faj” ku shprehet se te dy i kane bere me faj.

Nje kenge e ndjere e duket qarte se i dedikohet partnerit te saj Donaldit dhe gjithe situates qe ata u perfshine!

 

Të ngjashme