Beatrix eshte ne gojen e te gjitheve ndersa Albanit,vellait te saj i ndodh e papritura

12 muaj më parë

Pasi doli fituesi i “Kenges Magjike” Alban Ramosaj do te marre pjese edhe ne Festivalin e Kenges per te realizuar nje enderr e te qenit pjese e Eurovision.

Kenga e tij mban titullin “Theje” dhe sot ne menyre pirate eshte publikuar pa lejen e artistit.

Albani ka reaguar menjehere ne InstaStory ku sigurisht shfaq merzine dhe zhgenjimin.

Postimi:

“Nuk e di si ia dolët, por kënga ime Theje u hakua dhe është publike para kohe. Së pari dua t’ju falenderoj për reagimet, urimet dhe fjalët e mira që po më falni por nuk është kjo mënyra e duhur…është e paligjshme (pirateria) dhe nuk më ndihmon mua si artist në asnjë formë.

Do ta vlerësoja mijëra herë më shumë nëse do e shpërndanit këngën nga kanali im, do iu bëja repost edhe këtu dhe në twitter, gjithandej. Sidoqoftë, ju dua shumë por ju lutem të tregoheni më përgjegjës.”,

Të ngjashme