Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Beatrix dhe Donald plane per femije: Duam vajze!

Mbremjen e djeshme BB VIP ka menduar per Donaldin dhe Beatrixin qe te shohin nje film romantik se bashku. E teksa po diskutohej qe do e shihnin ne oborr ne krevat, Arjola i ka ngacmuar duke u thene te behen gati per djalin.

”Duam vajze”- ka thene Trixa ku me pas Donaldi ka vazhduar batuten duke thene se receta per djale eshte me e thjeshte me dy fjali ndersa vajza do me shume pune.

E pra a jane keto plane per femije? Mbetet per tu pare…

Latest Posts

Don't Miss