Beatriks mbyllet ne dollap. Hatermbetje me Donaldin?

1 vit më parë

Pas puthjes pasionale te Donaldit vjen me ne fund edhe reagimi i Beatriksit.

Ajo ka bere nje gjest qe ka habitur Donaldin dhe ka mbyllur veten ne dollap!

Ti kete mbetur hatri me Donaldin pse ky e puthi?

Ndoshta mos mendon se puthja nuk ishte e mire sa duhet?

U kujtua qe e shohin jashte?

Ju kujtua puthja me Boren?

Po kush e di cfare mendon Trixa mbyllur ne dollap.

Me kujtohet nje edicion i Grande Fratello-s ne Itali kur Cecilia Rodrigez(motra e Belen Rodrigez) u mbyll ne dollap me Ignazio Moser(nje ish ciklist) i famshem ne Itali gjithashtu.

Ata brenda ne dollap i bene rrobat corap kur i thone asaj fjales po kta tanet cfare do te bejne?

Të ngjashme