Kryefjala Logo

Bearti i Përputhen në një marrëdhënie te re?

20 Gusht, 2022 | 11:58 am

Bearti dhe Tea kanë qenë çifti që bëri bujë nga Përputhen, pas romancës së fshehtë që krijuan së bashku. Ashtu si lidhja që nisi me shumë zhurmë, përfundoi po njëlloj.

Ndonse asokohe Bearti u tërhoq nga jeta publike duke ruajtur privatësinë e tij, duket se tashmë ka nisur një marrëdhënie të re. Ai është duke kaluar pushimet në Kemer të Turqisë ku nga postimet duket se është i shoqëruar.

Por cila është bukuroshja që e shoqëron? Këtë ka vendosur të na i mbajë ende të fshehtë.

6376821D 1474 4AE8 939A B9D27AF9D557

Të ngjashme