Kryefjala Logo

BBVA ogur i mirë për Shpatin që flitet për një lidhje me modelen e njohur

27 Mars, 2023 | 11:12 am

Shpat Kërleshi është ish-banor i BBVA ku u bë i njohur edhe për një pjesë të publikut shqiptar.
Ai në shtëpi u përfol për një lidhje me Dean edhe për njohjen me Nitën,por këto ditë duken të lëna pas tashmë.

I ftuar në “E diell” vetë ai ka zbuluar se është në një lidhje me një nga modelet e “She’s on Top”
Cila është ajo?
Epo bëhet fjalë për Klarisa Cena e cila pati edhe një takim disa minutash me Shpatin në emision.

Ata janë njohur në prapaskenë dhe duket se kanë ‘ngjitur’ bashkë..

Të ngjashme